Ferie w iSpot w otoczeniu technologii

 


Ferie spędzane w mieście nie muszą być nudne. iSpot Apple Premium Reseller zaprasza uczniów, by w czasie wolnym od szkoły odwiedzili salony, w których przygotowano moc atrakcji. Akcja odbędzie się w czasie ferii trwających w danym województwie.

Nie trzeba szukać długo, aby ciekawie zorganizować czas swojemu dziecku w ferie. Każdego dnia drzwi salonów iSpot będą stały otworem dla najmłodszych wielbicieli technologii. W ramach atrakcji będzie można pograć w interaktywne gry jak Sphero czy OSMO. Mali artyści również znajdą coś dla siebie. Eksperci z iSpot przygotowali zajęcia z rysunku na iPadach, w którym dzieci będą mogły tworzyć wielkie arcydzieła. Ferie w iSpot są gwarancją wspaniałej rozrywki z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości.

Nauka przez zabawę

To nie koniec atrakcji, jakie przygotował iSpot na czas zimowej laby. Biorąc przykład z ubiegłorocznych warsztatów z programowania dla najmłodszych, zorganizowano kolejne spotkania poświęcone tej tematyce. Prowadzący zapoznają podopiecznych z podstawami pisania kodów i logicznego myślenia. 

Warsztaty odbędą się w wybranych salonach iSpot:

Zobacz, jak było do tej pory

 

 

 

 

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »