Ferie w iSpot

Ferie w iSpot

Ferie spędzone w domu nie muszą być nudne. Sprzęt i rozwiązania proponowane przez Apple zagwarantują Tobie oraz Twoim najbliższym wspaniałe chwile. Sprawdź nasze propozycję na zimową rozrywkę!

Apple Watch: dla dbających o zdrowie

Spełniasz swoje postanowienia noworoczne i chcesz wrócić do formy – brawo! Ważne, żeby tę motywację utrzymać jak najdłużej. Dzięki Apple Watch z łatwością wypracujesz dobre nawyki i osiągniesz sportowe cele.

Kup teraz

iPad: dla fanów długich wieczorów

Zimowe wieczory mają swój urok! Oprócz kubka ciepłej herbaty, iPad będzie Twoim idealnym towarzyszem. Oglądaj filmy, graj w gry mobilne i – w połączeniu z Apple Pencil – odkryj w sobie duszę artysty. Pamiętaj, że iPad doskonale się sprawdzi także w pracy zdalnej!

Kup teraz

Apple TV: dla kinomaniaków

Tęsknisz za atmosferą sali kinowej? Rozrywkę bez kompromisów zapewni Ci Apple TV. Obraz w niesamowitej jakości $K HDR, fantastyczny dźwięk i najlepsze serwisy streamingowe. A w Apple Arcade znajdziesz przełomowe gry.

Kup teraz

Stay Creative: dla najmłodszych

Jeśli Twoje dziecko nudzi się w domu, mamy idealne rozwiązanie: połączenie zabawy z nauką! Wierzymy w edukację najmłodszych, dlatego w iSpot przygotowaliśmy darmowy kurs programowania dla dzieci online. Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej i dowiesz się więcej:

Dowiedz się więcej

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »