Cześć Siri, włącz światło!

Inteligentna lampka, która łączy się z aplikacją Apple HomeKit, dzięki czemu może być sterowana głosem, potrafi bezprzewodowo ładować iPhone'a lub słuchawki. A przede wszystkim świecić!

Światło takie, jakie chcesz

Światło, które emituje lampka, nie męczy oczu i zapewnia komfort świetlny. Staria Pro pozwala na regulację jasności i temperatury barwowej w celu stworzenia pożądanej atmosfery. To Ty decydujesz, czy ma świecić ciepłym, czy zimnym światłem oraz o jakim natężeniu. Użyte do produkcji Staria Pro materiały sprawiają, że lampka doskonale rozprasza światło, a strumień świetlny o wartości 350 lumenów sprawia, że światło nie razi w oczy. Yeelight Staria Pro doskonale sprawdza się jako lampka nocna podczas odpoczynku.
 

Cześć Siri, włącz światło!

Dzięki zgodności z aplikacją Apple HomeKit, lampką można sterować za pomocą głosu. Kontroluj ją łatwo i wygodnie z poziomu swojego iPhone’a, iPada, zegarka Apple Watch lub Maca. Dołącz lampkę Yeelight Staria Pro do swojego inteligentnego domu.

Bezprzewodowe ładowanie

Lampka Staria Pro umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów czy słuchawek, które posiadają możliwość ładowania indukcyjnego. Ładowanie mocą 10 W jest wydajne, a umieszczona na podstawce lampki aluminiowa blaszka, rozprasza ciepło i pozwala na jeszcze szybsze ładowanie.

Elegancki design

Inteligentna lampka Yeelight Staria Pro wyróżnia się prostym i eleganckim designem pasującym do każdego wnętrza. Wykonana z najwyższej jakości materiałów jest niezwykle wytrzymała. ntypoślizgowe, silikonowe paski, znajdujące się na spodzie podstawki, zapewniają stabilne umiejscowienie lampki na stoliku lub biurku.

Dowiedz się więcej
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »