Bezprzewodowa doskonałość. Kup AirPods z etui ładującym w wyjątkowej cenie!

słuchawki Apple AirPods z etui ładującym w promocyjnej cenie

Niezrównane słuchawki Apple AirPods z bezprzewodowym etui ładującym to prawdziwa bezprzewodowa doskonałość. Są gotowe do działania natychmiast po wyjęciu z etui. Gdy zaczynasz je używać, od razu się zanurzasz w bogatym dźwięku pierwszorzędnej jakości. I wszystko gra.

Mocne nie tylko brzmieniem.

Słuchawki Apple AirPods mają w sobie czip H1, który umożliwia szybkie i stabilne bezprzewodowe łączenie. Graj, słuchaj muzyki, uprawiaj sport, ciesząc się dźwiękiem najwyższej jakości.

Ładuj je jakkolwiek chcesz – bezprzewodowo i nie tylko

Aby naładować baterię słuchawek AirPods, wystarczy schować je do bezprzewodowego etui ładującego i umieścić na podkładce ładującej. I już. Kontrolka LED z przodu obudowy etui informuje, że AirPods się ładują. A gdy nie masz pod ręką podkładki ładującej, możesz użyć portu i przewodu Lightning.

Etui w Twoim stylu. Również w promocyjnej cenie.

W ofercie iSpot znajdziesz bogaty wybór ładujących etui do słuchawek AirPods oraz AirPods Pro. Wszystkie etui są zaprojektowane przez takie światowe marki jak Guess, UAG, Laut oraz inne. Wolisz klasyczne czarne? Różowe? A może marmurkowe lub nawet świecące w ciemnościach? Możesz dopasować etui do swojego outfitu, wybierając wśród dziesiątek akcesoriów dostępnych w sklepie iSpot.

Teraz ogrom wyboru etui do słuchawek AirPods jest w kuszącej ofercie - 30%

 

Bateria na 24 godziny.

Ponieważ etui przechowuje dość energii na wielokrotne ładowanie, łączny czas słuchania muzyki przez słuchawki AirPods przekracza 24 godziny. Jeśli chcesz je szybko podładować, to wystarczy, że po prostu schowasz AirPods do etui na 15 minut, żeby słuchać muzyki do trzech godzin dłużej.

Miej je za mniej.

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i kup słuchawki AirPods z etui ładującym w lepszej cenie.
 

Apple AirPods z bezprzewodowym etui ładującym za  999zł 799zł

Kup teraz
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »