Bezpieczne zakupy online

W naszym sklepie internetowym www.iSpot.pl jako największy w Polsce Apple Premium Reseller działamy nieprzerwanie.
Zamówienia dostarczamy na terenie całego kraju w pełni ubezpieczonymi przesyłkami dokładnie tam, gdzie teraz przebywasz.
Możesz je też odebrać lub przekierować pod inny adres albo odebrać pod domem w jednym z 6000 punktów.

Produkty są dostępne w naszym własnym magazynie na terenie Polski, więc wysyłamy je w ciągu 1 dnia. Zamów przez stronę i zapłać gotówką przy odbiorze, e-przelewem lub kartą online albo wybierz dogodne raty lub leasing bez wychodzenia z domu.

Wysyłki realizujemy na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, a dostawa jest bezpłatna przy zamówieniach już od 179 zł.

Firma DHL podjęła szereg działań prewencyjnych, dedykowanych bezpieczeństwu klientów i swoich pracowników. Ponadto, kurierzy otrzymali szczegółowe instrukcje dotyczące zachowania wzmożonych środków ostrożności podczas codziennej pracy w obecnej sytuacji. Wśród nich są m.in. wytyczne dotyczące ograniczenia kontaktu fizycznego.

 

Jak możesz odebrać swoją przesyłkę?

 

Po otrzymaniu listu przewozowego DHL możesz śledzić swoją dostawę na każdym etapie. Jeśli jednak nie możesz odebrać jej pod podanym adresem, masz wiele możliwości!

 
 

Odbierz paczkę w DHL Locker. To możliwość odbioru paczki w elastycznym dla Ciebie czasie i miejscu. Są to nowe automaty DHL Locker na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania i Krakowa.

 

 

 

Odbierz paczkę w DHL ServicePoint. Wybierz jeden z ponad 6 000 punktów na terenie kraju i zyskaj możliwość odbioru paczki w elastycznym dla Ciebie czasie i miejscu. Większość punktów jest czynna do godziny 22 lub dłużej. Sieć DHL tworzą sklepy Inmedio, Relay, 1-minute, wybrane sklepy Żabka, Freshmarket, stacje Shell oraz inne punkty usługowo – handlowe w mniejszych miastach. 

 
 

Wskaż inny adres dostawy. Zmień adres doręczenia i/lub wskaż adres alternatywny znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie, np. do sąsiada.

 
 


Zmień dzień doręczenia.
Nie pasuje Ci termin? Wybierz inny, nawet do 10 dni.

 
 

Pamiętaj, że swoją przesyłkę możesz odebrać w jednym z 6000 punktów!

 

Możesz również w każdej chwili przekierować swoją paczkę na inny adres.
Zobacz jak to działa. To proste!

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »