Aktywne wakacje z kamerą Insta360 ONE X. Złap najlepsze ujęcia dzięki fantastycznym akcesoriom sportowym!

 

Insta360 ONE X to nowa kamera sportowa, która rejestruje filmy i zdjęcia sferyczne. Nagrywa wszystko w obszarze 360 stopni, dzięki czemu możesz później wybrać najlepsze dla siebie ujęcia. Kamera wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 18 megapikseli, co świetnie sprawdza się przy słabszym oświetleniu. Posiada funkcje Flow State, czyli niesamowitą stabilizację obrazu, która pozwala na wykonywanie idealnych zdjęć nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki Wifi bądź adapterowi, zdjęcia lub filmy można przesyłać w mgnieniu oka. A za pomocą funkcji FreeCapture, można je udostępniać bezpośrednio w telefonie.

 

Kup teraz Insta360 ONE X

 

Aby w pełni cieszyć się możliwościami kamery Insta360 ONE X, dobierz do niej niesamowite akcesoria. Selfie Stick w połączeniu z Bullet-Time Tripod Handle pozwala na kręcenie filmów w powietrzu i nagrywanie spektakularnych ujęć z efektem „bullet-time”, w których czas niemal zatrzymuje się w miejscu. Teraz te dwa akcesoria możliwe są do kupienia w zestawie!

Jeśli z kolei uprawiasz sporty wodne, takie jak surfing, kajakarstwo bądź jazdę na nartach wodnych świetnie sprawdzi się obudowa Venture Case do kamery Insta360 One X, a do nurkowania - obudowa Dive Case, która pozwala robić zdjęcia podwodne do głębokości nawet 30 m.

Planując dłuższą podróż z kamerą Insta360 ONE X, pomocna może być ładowarka, która umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów w zaledwie 60 min. Jest też możliwość dokupienia dodatkowej standardowej baterii dla kamery Insta360 bądź zimowej baterii specjalnie zaprojektowanej do użytku w niskich temperaturach nawet do -20°C.

Sprawdź pełną ofertę produktów od marki Insta360 i ciesz się efektownymi ujęciami!

 

Dowiedz się więcej
OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »