Aktualności

Wyjeżdżasz na wakacje? iSpot zabezpieczy Twój dom

Opublikowano dnia 2018-06-28

Polecana przez naszych konsultantów technologia sprawi, że Twój dom będzie bezpieczniejszy, dostosowany do Twoich potrzeb, a Ty będziesz mógł w spokoju cieszyć się wakacjami.

Apple Pay

Opublikowano dnia 2018-06-19

 Apple Pay już dostępny w Polsce! Sprawdź jak skonfigurować.

WWDC 2018 - podsumowanie

Opublikowano dnia 2018-06-08

 Tegoroczna konferencja WWDC

MacBook Air czy Pro - wskazujemy różnice

Opublikowano dnia 2018-04-06

MacBook Air a Pro to komputery, które mają kilka ważnych różnic i warto zwrócić na nie uwagę. Przekonaj się, co jest ważne przy wyborze i jak zdecydować, jaki będzie lepszy dla Ciebie - MacBook Pro czy Air!

iPhone 8 vs iPhone X - porównanie

Opublikowano dnia 2018-04-04

Czym różni się iPhone X od iPhone 8? Można się zaskoczyć, kiedy dostrzeże się tak wielką różnicę między generacjami! Dowiedz się, dla kogo jaki telefon będzie najodpowiedniejszy i jakie potrzeby może spełnić każdy z osobna. Poznaj różnice i podobieństwa między iPhone 8 a iPhone X!

Wymiana baterii w iPhone - ile kosztuje wymiana baterii w iPhone

Opublikowano dnia 2018-03-16

Na początku tego roku firma Apple zaproponowała wymianę baterii w iPhone’ach w niższej kwocie. Akcja serwisowa dotyczy modeli 6 oraz nowszych i będzie prowadzona do końca grudnia. Warunkiem zakwalifikowania telefonu do wymiany jest brak uszkodzeń mechanicznych, które uniemożliwiają otwarcie jednostki oraz oryginalność wszystkich części wewnątrz urządzenia.

Super oferta iPhone 6 / iPhone SE

Opublikowano dnia 2018-03-01

Szukasz wyjątkowej oferty na iPhona? Mamy dla Ciebie propozycję. Obniżyliśmy ceny najbardziej popularnych iPhonów.  Wybierz idealnego dla siebie.

Outlet

Opublikowano dnia 2018-02-22

Wyjątkowa oferta w najatrakcyjniejszych cenach tylko na iSpot.pl! Mamy wyjątkową ofertę wyprzedażowych produktów Apple i akcesoriów.  Produkty są dostępne w pojedynczych egzemplarzach. Mogą pochodzić z ustawowego zwrotu lub ekspozycji w salonach i nosić ślady użytkowania lub być w otwartym bądź lekko uszkodzonym opakowaniu. 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »