Aktualności

Ferie w iSpot w otoczeniu technologii

Opublikowano dnia 2019-01-14

Ferie spędzane w mieście nie muszą być nudne. iSpot Apple Premium Reseller zaprasza uczniów, by w czasie wolnym od szkoły odwiedziły salony, w których przygotowano moc atrakcji. Akcja odbędzie się w czasie ferii trwających w danym województwie.

Co przyniesie 2019 r. w kwestii zarządzania sprzętem Apple?

Opublikowano dnia 2019-01-02

 Rok 2018 przyniósł dużo pozytywnych zmian w usługach dedykowanych dla biznesu, pojawiły się nowe wersje systemów operacyjnych iOS oraz macOS, jak również nowa linia komputerów, tabletów i telefonów komórkowych oferowanych przez firmę Apple. W tym artykule przyjrzymy się najważniejszym wydarzeniom z ostatniego roku oraz omówmy te funkcjonalności urządzeń i systemów operacyjnych, które prawdopodobnie firma Apple będzie dalej rozwijać w 2019 roku.

Nowy salon w Atrium Targówek

Opublikowano dnia 2018-12-06

 W sobotę 1 grudnia otworzyliśmy odświeżony salon iSpot w warszawskim Atrium Targówek. Z tej okazji zorganizowaliśmy event, podczas którego na naszych gości czekało wiele atrakcji. 

Świąteczne spotkanie – Christmas iShow Room

Opublikowano dnia 2018-12-06

 W ostatni weekend, 1 i 2 grudnia iSpot oficjalnie wszedł w okres świątecznych przygotowań. W Premium Zone w warszawskiej Arkadii zorganizowaliśmy spotkanie świąteczne z myślą o najmłodszych …

Warsztaty dla nauczycieli

Opublikowano dnia 2018-12-06

 Zainspirowani projektem Today at Apple, kontynuujemy warsztaty edukacyjne, których celem jest przedstawienie ciekawych rozwiązań w nauce z wykorzystaniem urządzeń i aplikacji Apple. Tym razem skupiamy się na nauczycielach i metodach przekazywania wiedzy najmłodszym.

Warsztaty twórcze

Opublikowano dnia 2018-12-06

 Od października dzieje się u nas naprawdę dużo - kontynuujemy cykl spotkań iWorkShops, w których biorą udział specjalni goście – eksperci różnych dziedzin sztuki. Warsztaty odbywają się w wybranych miastach Polski i są poświęcone muzyce, fotografii oraz designowi.

iSpot i iMagazine o nowościach z Cupertino

Opublikowano dnia 2018-11-02

 30 października 2018 r. to data, która zapisze się w pamięci fanom marki Apple jako dzień premiery nowego MacBooka Air, Maca Mini oraz iPada Pro.

Konferencja z iSpot Team – nowości od Apple

Opublikowano dnia 2018-09-26

Na ten dzień czekali wszyscy wielbiciele nadgryzionego jabłka. Gigant z Cupertino zaprezentował swoje premierowe urządzenia, w tym 3 nowe iPhone’y. Relację na żywo z wydarzenia fani marki mogli obejrzeć w salonie iSpot w Centrum Handlowym Arkadia. 

WWDC 2018 - podsumowanie

Opublikowano dnia 2018-06-08

 Tegoroczna konferencja WWDC

MacBook Air czy Pro - wskazujemy różnice

Opublikowano dnia 2018-04-06

MacBook Air a Pro to komputery, które mają kilka ważnych różnic i warto zwrócić na nie uwagę. Przekonaj się, co jest ważne przy wyborze i jak zdecydować, jaki będzie lepszy dla Ciebie - MacBook Pro czy Air!

iPhone 8 vs iPhone X - porównanie

Opublikowano dnia 2018-04-04

Czym różni się iPhone X od iPhone 8? Można się zaskoczyć, kiedy dostrzeże się tak wielką różnicę między generacjami! Dowiedz się, dla kogo jaki telefon będzie najodpowiedniejszy i jakie potrzeby może spełnić każdy z osobna. Poznaj różnice i podobieństwa między iPhone 8 a iPhone X!

Outlet

Opublikowano dnia 2018-02-22

Wyjątkowa oferta w najatrakcyjniejszych cenach tylko na iSpot.pl! Mamy wyjątkową ofertę wyprzedażowych produktów Apple i akcesoriów.  Produkty są dostępne w pojedynczych egzemplarzach. Mogą pochodzić z ustawowego zwrotu lub ekspozycji w salonach i nosić ślady użytkowania lub być w otwartym bądź lekko uszkodzonym opakowaniu. 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »