Aktualności

Nowe Centrum Serwisowe iSpot w Centrum Handlowym Plac Unii

Opublikowano dnia 2019-02-19

8 lutego br. iSpot Apple Premium Reseller otworzył pierwszy w Polsce stacjonarny punkt serwisowy w CH Plac Unii w Warszawie. Oprócz naprawy sprzętu, można spotkać się tu z wykwalifikowanymi technikami, a także skorzystać z wybranych usług ,,od ręki”.

Ferie w iSpot w otoczeniu technologii

Opublikowano dnia 2019-01-14

Ferie spędzane w mieście nie muszą być nudne. iSpot Apple Premium Reseller zaprasza uczniów, by w czasie wolnym od szkoły odwiedziły salony, w których przygotowano moc atrakcji. Akcja odbędzie się w czasie ferii trwających w danym województwie.

WWDC 2018 - podsumowanie

Opublikowano dnia 2018-06-08

 Tegoroczna konferencja WWDC

MacBook Air czy Pro - wskazujemy różnice

Opublikowano dnia 2018-04-06

MacBook Air a Pro to komputery, które mają kilka ważnych różnic i warto zwrócić na nie uwagę. Przekonaj się, co jest ważne przy wyborze i jak zdecydować, jaki będzie lepszy dla Ciebie - MacBook Pro czy Air!

Outlet

Opublikowano dnia 2018-02-22

Wyjątkowa oferta w najatrakcyjniejszych cenach tylko na iSpot.pl! Mamy wyjątkową ofertę wyprzedażowych produktów Apple i akcesoriów.  Produkty są dostępne w pojedynczych egzemplarzach. Mogą pochodzić z ustawowego zwrotu lub ekspozycji w salonach i nosić ślady użytkowania lub być w otwartym bądź lekko uszkodzonym opakowaniu. 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »