Aktualizacje w najpopularniejszych MacBookach!

 


Z myślą o zbliżającym się powrocie do szkół, firma Apple zaktualizowała cieszące się duża popularnością wśród uczniów i studentów laptopy: MacBooka Air i 13-calowego MacBooka Pro.

Teraz, 13-calowy wyświetlacz Retina MacBooka Air ma funkcję True Tone, która automatycznie dostosowuje temperaturę barwową wyświetlacza, aby uzyskać bardziej naturalne wrażenia podczas oglądania.
MacBook Air został zaprojektowany z myślą o codziennych zadaniach - poczynając od poczty e-mail i surfowania po Internecie, po edycję zdjęć i połączenia FaceTime. Dzięki atrakcyjnej cenie jest to uniwersalny notebook dla konsumentów i studentów.

Zaktualizowany podstawowy 13-calowy MacBook Pro jest wyposażony w najnowsze, czterordzeniowe procesory ósmej generacji o dwukrotnie większej wydajności, a także Touch Bar i Touch ID oraz wyświetlacz True Tone Retina.
Potężne funkcje MacBooka Pro sprawiają, że jest to idealny wybór dla studentów szukających notebooka, który pomoże im wykonać wszelkie zadania na uczelnie, ale także rozwinąć pasje, takie jak montaż filmów, obróbka zdjęć i wiele innych.

Dzięki swojej eleganckiej i przenośnej konstrukcji, wyposażeniu w wyświetlacze Retina, a także doskonałej wydajności, całodziennej żywotności baterii i niezawodnemu systemowi MacOS, laptopy MacBook stają się coraz bardziej popularne w szkolnictwie wyższym i wśród uczniów szkół średnich.

 

 

Wkrótce w sprzedaży

 

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »